Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

США розмістять в Польщі ескадрилью розвідувально-ударних безпілотників

Автор:

|

Червень 13, 2019

|

Рубрика:

США розмістять в Польщі ескадрилью розвідувально-ударних безпілотників

Президенти США Дональд Трамп і Польщі Анджей Дуда домовилися про розміщення на польській території американської ескадрильї розвідувально-ударних безпілотників MQ-9. Про це повідомляється на сайті Білого дому.

«Сполучені Штати в разі необхідності мають намір ділитися інформацією, отриманою в результаті діяльності цієї ескадрильї, щоб підтримати цілі в сфері безпеки», – повідомляється в документі. Американська влада заявляє, що збільшення військової присутності в Польщі дозволить зміцнити зусилля НАТО щодо стримування та захисту США, Польщі та Північноатлантичного альянсу. Крім того, США збільшать кількість своїх військових на території Польщі на тисячу чоловік. Зараз у країні знаходяться 4,5 тисячі американських військових. На думку США, це дозволить відкрити «додаткові можливості оборони і стримування». Глави країн також домовилися створити в Польщі військовий аеродром для висадки бійців з повітря під час навчань і в разі надзвичайних ситуацій.

У квітні в російському МЗС стверджували, що можливе збільшення числа американських військових в Польщі порушує основоположний акт між Росією і НАТО. У міністерстві підкреслили, що подібні домовленості пов’язані з бажанням Польщі «догодити Вашингтону в русофобської риториці».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply