Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

США посилять боротьбу з російською пропагандою

Автор:

|

Жовтень 31, 2018

|

Рубрика:

США посилять боротьбу з російською пропагандою

Інтернет-видання «Deutsche Welle» повідомило у середу, 31  жовтня, що по лінії Пентагону і в рамках консолідованого закону про бюджетні асигнування міжвідомчій установі Центр глобального взаємодії (Global Engagement Center) виділено 40 млн доларів на «протидію дезінформації і пропаганді, що поширювані іноземними державами за кордоном».

Як було уточнено на брифінгу в Держдепартаменті США, «це фінансування підтримає різні зусилля у боротьбі з дезінформацією і пропагандою Росії, Ірану і Китаю». Зокрема, кошти підуть на впровадження технологій раннього виявлення дезінформації, аналізу зарубіжної аудиторії, найбільш вразливої до пропагандистського впливу, а також на розвиток ефективної взаємодії з провідними діячами ринку регіональних соціальних медіа, неурядовими організаціями та журналістами.

Зазначається, що Центр глобального взаємодії спершу був створений при адміністрації Президента Барака Обами для протидії пропаганді терористичної організації «Ісламська держава». Але у лютому 2017 року очевидними стали й інші небезпеки. Отож сферу функціонування установи вирішили поширити і на інформаційну війну з державними гравцями. І перш за все – з Росією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply