Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

США готові застосувати силу проти Пхеньяна

Автор:

|

Липень 06, 2017

|

Рубрика:

США готові застосувати силу проти Пхеньяна

Про це пише 6 липня сайт ВВС з посиланням на слова постійного представника США при ООН Ніккі Гейлі. Вона заявила напередодні на надзвичайній сесії Ради безпеки ООН, що здійснений Корейською Народно-Демократичною Республікою (КНДР) запуск міжконтинентальної ракети зводить нанівець можливість дипломатичного вирішення проблеми.

Ніккі Гейлі жорстко заявила: «Сполучені Штати готові використовувати весь арсенал своїх можливостей для захисту себе і своїх союзників. Одна з таких можливостей полягає у застосуванні значної військової сили. І ми використовуємо її при необхідності…» При цьому вона додала, що Вашингтонська адміністрація не хотіла б іти цим шляхом. І водночас попередила, що США можуть перервати торговельні відносини з країнами, які продовжують підтримувати ділові контакти з Пхеньяном, нехтуючи санкціями ООН.

Через кілька годин після виступу Ніккі Гейлі США і Південна Корея під час спільних військових навчань провели ракетні пуски в Японському морі. Китай і Росія виступають проти використання військової сили щодо КНДР.

Світлина Reuters: виступає Ніккі Гейлі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply