Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

США готові до жорстких дій проти РФ за втручання у справи інших країн

Автор:

|

Квітень 19, 2019

|

Рубрика:

США готові до жорстких дій проти РФ за втручання у справи інших країн

У п’ятницю, 19 квітня, Державний секретар США Майк Помпео заявив, що Білий дім готовий підвищувати ціну для Росії за втручання у справи інших країн та йти на жорсткі дії. Це прозвучало під час прес-конференції, повідомляє Washington Post.

“Росія втручається у справи цілої низки країн… Венесуела. Вплив на Україну. Всі їхні зусилля з втручання у вибори у всьому світі. Не лише наші у 2016-му році, але й інші. Це все серйозні та реальні втручання”, – зазначив він. Держсекретар США додав, що ця тема озвучувалася кожної зустрічі на найвищому рівні з представниками російського уряду.

“Наша вимога: Росія не повинна вчиняти дій, які впливають на спроможність нашої демократії бути успішною… Як ви вже бачили з діяльності нинішньої адміністрації, ми будемо йти на жорсткі дії, які підвищують ціну для Росії за її шкідливу діяльність”, – оголосив Помпео.

Держсекретар США Майкл Помпео раніше наголосив, що США розглядають усі варіанти впливу на ситуацію в Венесуелі – від політичного й економічного тиску до потенційного застосування військового компоненту.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply