Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

США атакували військовий об’єкт у Сирії

Автор:

|

Квітень 07, 2017

|

Рубрика:

США атакували військовий об’єкт у Сирії

У ніч на п’ятницю, 7 квітня, американські кораблі завдали ракетного удару по території авіабази «Шайрат» сирійських урядових сил в районі міста Хомс. Як вважають експерти, саме з цієї авіабази у вівторок вранці сирійська авіація атакувала місто Хан-Шейхун в провінції Ідліб. Жертвами цієї атаки, імовірно здійсненої із застосуванням хімічної зброї, стали десятки мирних жителів.

Як повідомив представник Пентагону, з кораблів випущено близько 50 ракет «Томагавк». Інші джерела називають число 59-60. Хоча принципового значення це не має. Атаковано злітно-посадочні смуги, літаки, гелікоптери, заправні станції. Коли стало відомо про початок військової операції, президент США Дональд Трамп виступив зі зверненням до нації. Розпочав він такими словами: «Сьогодні я закликаю всі цивілізовані країни знайти спосіб покінчити з різаниною і кровопролиттям в Сирії».

Про планований ракетний удар по території Сирії США завчасно повідомили керівництво низки країн. Росія до їх числа не входить. Вже відома реакція Кремля на цю подію. Президент Володимир Путін вважає сьогоднішні дії США агресією проти суверенної держави. Правда оголосив про це не особисто, а через свого прес-секретаря Дмитра Пєскова. Той у свою чергу заявив, що цей крок Вашингтона завдає істотної шкоди російсько-американським відносинам, які і без того перебувають у жалюгідному стані.

Світлина AFP: Дональд Трамп виступає зі зверненням до нації з резиденції Мар-а-Лаго у Флориді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply