Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

США: аси розвідки критикують президента

Автор:

|

Липень 22, 2017

|

Рубрика:

США: аси розвідки критикують президента

У суботу, 22 липня, російськомовний сайт «Радіо Свобода» цитуює вислови авторитетних фахівців, які донедавна очолювали найпотужніші американські розвідувальні служби. Колишній директор національної розвідки Джеймс Клеппер і колишній директор ЦРУ Джон Бреннан вперше публічно виступили з різкою критикою нинішнього господаря Білого дому. Сталося це під час наукової конференції, що відбувається у штаті Колорадо.

Зокрема, Джеймс Клеппер нагадав про доволі скандальний вислів Дональда Трампа, оприлюднений у мережі Twitter 11 січня цього року: «Трамп жахливо образив американську розвід-спільноту, порівнявши її з нацистською Німеччиною. Це було нестерпно, про що я і повідомив йому у телефонній розмові».

А за словами Джона Бреннана, чинний президент охоче посилається на висновки розвідки, якщо вони збігаються з його поглядами, але коли оцінки розходяться, він публічно принижує компетентність національної розвідки. Як переконливий приклад таких подвійних стандартів наведено втручання Росії у минулорічні президентські вибори, де вона підігравала кандидату республіканців.

Джон Бреннан також глибоко засмучений тим, що Дональд Трамп нещодавно у Гамбурзі, вперше побачивши Володимира Путіна, сказав: «Зустріч з вами для мене велика честь». Ось як це прокоментував досвідчений розвідник: «Що за честь говорити таке людині, яка розхитала один із стовпів американської демократії, її виборчу систему, анексувала Крим, вдерлася в Україну і обрушила репресії на російських опозиціонерів, частина яких була вбита або загинула в застінках».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply