Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Списки полонених від Надії Савченко

Автор:

|

Січень 06, 2017

|

Рубрика:

Списки полонених від Надії Савченко

0106___07-2

Останніми днями про недавню всенародну улюбленицю, а нині нещадно критиковану і вже позафракційну народну депутатку  преса нічого не повідомляла. А тут Надія нагадала про себе сама, оприлюднивши на своїй сторінці у мережі Facebook якщо й не зовсім сенсаційну, то принаймні резонансну заяву. Текст дуже лаконічний. Вміщуємо його дослівно:

«Списки військовополонених та зниклих безвісти, котрі я отримала за результатами зустрічі в Мінську, а також зібрані мною з моменту мого звільнення з російського полону, я оприлюдню найближчим часом.

Н.С.»

Як ми вже повідомляли, на початку грудня, паралельно із засіданням Тристоронньої контактної групи у Мінську, Надія Савченко зустрілася там же з ватажками так званих «ДНР» та «ЛНР». Попередньо свій намір вступити у такі перемовини вона ні з ким не погоджувала. Через це, у підсумку, була виключена з парламентської фракції партії «Батьківщина» та виведена із складу Української делегації Парламентської асамблеї Ради Європи.

Наскільки вартує довіри ця заява, сказати важко, але на підтвердження правдивості своїх слів Надія Савченко додала світлину.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply