Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Спроби втурчання в роботу виборчої системи України блокуються

Автор:

|

Квітень 01, 2019

|

Рубрика:

Спроби втурчання в роботу виборчої системи України блокуються

Із деяких IP-адрес як з Києва, так і з Росії, є спроби кібервтурчання в роботу виборчої системи України, проте спеціалісти їх відстежують і блокують. Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми моніторимо цю ситуацію останні дві доби дуже активно, бачимо спроби з деяких IP-адрес доступитися до нашої центральної виборчої системи – з IP-адрес із Російської Федерації, з IP-адрес, які знаходяться в Києві, й тут спеціалісти ЦВК і наші спеціалісти дуже добре відпрацьовують захист, блокують ці адреси “, – прокоментував він ситуацію із кіберзагрозами виборчій системі. За його словами, немає підстав вважати, що система буде дискредитована. Аваков запевнив, що інформаційна виборча система демонструє “адекватну” роботу. У свою чергу голова ЦВК Тетяна Сліпачук нагадала, що цього року представники кіберполіції увійшли до складу спеціальної робочої групи спільно з представниками Центрвиборчкому, СБУ і Держспецзв’язку, яка стоїть “на сторожі наших інформаційних ресурсів”.

Крім того, за словами Авакова, рівень безпеки на цих виборах був винятковим. “135 тисяч співробітників МВС, всі ці люди прекрасно відпрацювали, і ми дійсно маємо безпрецедентний рівень безпеки, і забезпечення прав на цих виборах. Системних порушень на виборах ми не побачили”, – зазначив Аваков. Також він подякував громадянській мережі ОПОРА за співпрацю і допомогу.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply