Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Спроба позбутися Парубія поки не мала успіху, він залишається спікером

Автор:

|

Квітень 26, 2019

|

Рубрика:

Спроба позбутися Парубія поки не мала успіху, він залишається спікером

За відкликання Андрія Парубія з посади Голови Верховної Ради наразі зібрано 33 підписи зі 150 необхідних. Про це сказав у коментарі журналістами член депутатської групи “Відродження” Валерій Писаренко, який ініціював збір підписів за відкликання Парубія з посади спікера, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми почали збір підписів. Сьогодні, фактично за перший день збору підписів, у нас є 33 підписи. Також ми провели консультації з усіма фракціями. Деякі фракції вирішили, що їм треба прийняти рішення на фракції і після цього вони повинні проголосувати. Ми розуміємо, що такі фракції, як “Народний фронт”, не дадуть голосів, ми навіть на них не сподівалися. Ми отримали певну кількість заявок, наприклад, депутатів від БПП, які готові підписати, коли ми підійдемо до певної кількості голосів”, – заявив Писаренко. Водночас він відмовився показати журналістам аркуші з підписами і зазначив, що оприлюднить їх у Facebook. Писаренко показав лише аркуш із трьома останніми підписами – депутатів Євгенія Мураєва, Олександра Долженкова і Наталії Новак. Писаренко розраховує найближчими днями зібрати достатню кількість підписів, щоб розпочати процес відкликання Парубія з посади.

“Зараз ми передаємо всі ці документи до секретаріату, і всі депутати, які хочуть, приєднаються до цієї ініціативи”, – сказав Писаренко. Депутат очікує, що на наступному пленарному тижні, який розпочинається 14 травня, можна буде розпочати процедуру зняття Парубія з посади Голови ВР. Згідно з регламентом парламенту, після того, як буде зібрано 150 підписів, це питання може бути включене до порядку денного сесії.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply