Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Справедливі претензії Ірини Геращенко до ОБСЄ

Автор:

|

Липень 18, 2018

|

Рубрика:

Справедливі претензії Ірини Геращенко до ОБСЄ

«Радіо Свобода» у середу, 18 липня, повідомляє, що перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко закликає Організацію з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) не обмежуватися висловленням занепокоєння, а активно долучитися до звільнення журналіста Станіслава Асєєва, який вже рік як ув’язнений у так званій «ДНР».

29-річний український письменник, журналіст і блогер Станіслав Асєєв працював у окупованому Донецьку під псевдонімом Станіслав Васін. Востаннє виходив на зв’язок торік у червні. Через півтора місяці, 16 липня 2017 року бойовики повідомили про його затримання за звинуваченням у «шпигунстві».

Як твердить Ірина Геращенко, вона два місяці вимагає від представника ОБСЄ Тоні Фріша відвідати заручників на окупованій частині Донбасу. У мережі Facebook пані перший віце-спікер українського парламенту написала: «Він спочатку взагалі відповідав, що сам визначиться, куди йому коли їхати, потім заявив, що відвідає тюрми аж у вересні. Він буде в Києві 26 липня,… я на групі поставлю вимогу його зустрічі з вами, друзями Стаса, аби він усвідомив, що це не лише моя вимога вже рік – звільнення Стаса негайне, що це позиція мільйонів українців, і в ОБСЄ також мають більш активно до цього долучитися, а не лише висловлювати занепокоєння».

Світлина: Станіслав Асєєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply