Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Спостерігачі ПАРЄ прилетіли до України

Автор:

|

Липень 02, 2019

|

Рубрика:

Спостерігачі ПАРЄ прилетіли до України

Делегація Парламентської асамблеї Ради Європи, яка має оцінити хід передвиборчої кампанії в Україні, 2 липня прилетіла до України.
Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу повідомив голова постійної делегації України в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар’єв.

“Так, вони вже прилетіли. Очікується, що сьогодні Голова Верховної Ради підпише лист про відкликання запрошення на дострокові парламентські вибори в Україні для делегації ПАРЄ. Поки ж це запрошення в силі, і вони прилетіли, бо лише вчора було відповідне рішення Комітету у закордонних справах з відповідною рекомендацією Голові ВР. Але я думаю, що сьогодні він цей лист підпише”, – зазначив Ар’єв.

За попередньою інформацією, делегація ПАРЄ має провести ряд зустрічей, зокрема з Президентом України, представниками Міністерства закордонних справ, а також з головою Центральної виборчої комісії. Разом з тим, українська делегація в ПАРЄ не зустрічатиметься з представниками Асамблеї.

“Я скасував цю зустріч, оскільки не бачу в ній сенсу після того, що сталося в ПАРЄ. Хоча там були й ті, хто не голосував за ці рішення, але тут уже питання не особистого, а професійного ставлення”, – уточнив Ар’єв.

1 липня комітет Верховної Ради рекомендував парламенту призупинити участь постійної делегації України у роботі ПАРЄ до отримання висновків Венеційської комісії.

2 липня Представники Швеції в Парламентській асамблеї Ради Європи приєднались до заяви України, Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії і Грузії.

About Author

meest-online.com

  • BlackStork

    Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не сповна вірними по формі. Все ж таки бажано дотримуватися загальноприйнятих формальних правил поведінки культурних людей. Українська делегація розмовляє і намагається переконати представників інших країн – а не росіян. Росіян та їхніх найпалкіших прихильників як ото з Сербії правильно буде просто ігнорувати коли є така можливість. Перебороти підлість-брехню-нахабство росіян можна лише ще більшими підлістю-брехнею-нахабством і це не український шлях до Перемоги ! … Необхідно донести до розуму європейців, що будь-яка співпраця з сучасною Росією й тим більше якісь поступки Москві завжди є підступним зрадництвом усього українського народу – а не лише влади України. Європа може собі ставитися до українських можновладців як їй заманеться але народи Європи зі своїми керманичами мали б усвідомити та виправити власну провину перед громадянами України яких вони залишили напризволяще беззахисними після ядерного роззброєння згідно з Будапештським меморандумом. Очільникам європейских країн та Європейського Союзу слід розтлумачити – що сучасні росіяни путінської Росії не розуміють що таке СВОБОДА ЛЮДИНИ у розумінні Европейського Союзу і така Свобода цим людям зараз просто НЕ ПОТРІБНА як не потрібна була вона усім радянським людям в СРСР. Більше 80 відсотків росіян схвалили окупацію та анексію Росією українського Криму. Більше 80 відсотків росіян бажали розвалу України та утворення так званої “Новоросії”. Більше 80 відсотків росіян раділи утворенню сепаратистських “ДНР” та “ЛНР” і бажали усібічної їх підримки Росією фінансами, зброєю росіянами-добровольцями та російськими військовими та наступу в Україну … З цими більш ніж 80-ма відсотками громадян Російської Федерації марно говорити про СВОБОДУ ОСОБИ та про ПРАВА і ОБОВ’ЯЗКИ ЛЮДИНИ – ці люди прожили життя без такого і їм це не потрібно. Марно про щось домовлятися з керівниками РФ які здійснили воєнну агресію Росії в Україну у 2014 році та продовжують цю гібридну агресію вже шостий рік. Путін разом з усім вищим керівництвом РФ є злочинцями які вчинили воєнні злочини та злочини проти людяності в Україні, а раніше в Чеченській Ічкерії, в Молдові, в Грузії, а також тепер у Сирії … Ці особи мали б бути засуджені за скоєне у Міжнародному Кримінальному Трибуналі, а не іздити по світу на зустрічі з керівниками демократичних країн чи до Європейського Парламенту у Стразбурзі. Натомість – громадяни України чітко висловили і продемонстрували справами власне прагнення до засад європейської демократії та цивілізованості. Українському народу необхідна допомога Європи в обороні від зазіхань Москви та підтримка в здійсненні реформ – без яких набагато більш військово та економічно потужніша Росія просто розчавить Україну власною дурістю з часом …

  • BlackStork

    Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому сайті є небажаною …