Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Спостережна місія України і США

Автор:

|

Вересень 04, 2017

|

Рубрика:

Спостережна місія України і США

У понеділок, 4 вересня, на офіційному сайті білоруського Міністерства оборони оприлюднене повідомлення, що від сьогодні й до 8 вересня у межах Договору з відкритого неба планується проведення спостережного польоту місії США і України над територією Республіки Білорусь і Російської Федерації. Метою проведення такого польоту є контроль військової діяльності.

Договір про відкрите небо був підписаний 24 березня 1992 року в Гельсінкі представниками 23 держав-членів Організації з безпеки та співпраці у Європі (ОБСЄ). Ця багатостороння міжнародна угода покликана сприяти зміцненню довіри між державами шляхом удосконалення механізмів контролю за військовою діяльністю та за дотриманням чинних договорів у галузі контролю над озброєннями. Поміж іншого, встановлено і режим відкритого неба, який дозволяє учасникам Договору здійснювати обльоти територій один одного.

Офіційно про це не оголошено, але можна не сумніватися, що найбільший інтерес для американсько-української місії становить вишкіл «Захід-2017». Ці спільні стратегічні навчання російських та білоруських військ відбудуться 14 – 20 вересня 2017 року. За офіційними даними, у них візьмуть участь до 13 тисяч військовослужбовців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply