Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Сполучені Штати захищатимуться з космосу

Автор:

|

Січень 17, 2019

|

Рубрика:

Сполучені Штати захищатимуться з космосу

Президент США Дональд Трамп представив у четвер, 17 січня, в Пентагоні стратегічну програму «Огляд ракетної оборони» («Missile Defense Review»). Востаннє такий документ був оголошений ще 2010 року.

«Противники Америки посилюють свій летальний ударний потенціал, і захист нашої країни – мій перший обов’язок», – заявив чинний господар Білого дому. Як загрози для США у програмі названі не тільки балістичні, але і гіперзвукові ракети. Адже вони летять зі швидкістю, що багаторазово перевищує швидкість звуку, а також здатні змінювати траєкторію польоту і тому практично не піддаються перехопленню. Наприкінці минулого року Росія повідомила про успішне випробування нової гіперзвукової ракети.

Щоб захиститися від озброєнь, що розробляються в Росії та Китаї, рекомендовано розміщувати системи протиракетної оборони (ПРО) у космосі. У тому числі сенсори, що здатні швидше засікати пуски ракет в інших країнах. На орбіту пропонується виводити оснащені протиракетами безпілотники, які з космосу будуть збивати гіперзвукові ракети.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply