Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Сполучені Штати вірні своїм партнерам

Автор:

|

Липень 31, 2017

|

Рубрика:

Сполучені Штати вірні своїм партнерам

У понеділок, 31 липня, сайт «Главком» з посиланням на «Голос Америки» розповів про перебування у столиці Естонії Таллінні віце-президента США. Спілкуючись з пресою, Майкл Пенс так прокоментував наміри Дональда Трампа підписати законопроект про нові антиросійські санкції: «Президент дав чітко зрозуміти, що дестабілізуючі дії Росії, її підтримка злодійських режимів, її дії в Україні, все це неприйнятно. Президент дав чітко зрозуміти, що скоро він підпише законопроект щодо санкцій, який прийняв Конгрес, щоб цьому протидіяти».

Мета поїздки другого за впливовістю американського високопосадовця у низку країн Європи однозначна – продемонструвати вірність Сполучених Штатів своїм партнерським зобов’язанням. З цього приводу віце-президент США наголосив: «Моє послання країнам Балтії буде таким самим, як моє послання під час візиту до Грузії та Чорногорії – наші східноєвропейські союзники, ми стоїмо з вами на одному боці заради свободи».

У Талліні Майк Пенс зустрічався з лідерами Естонії, Латвії, Литви. Сьогодні, 31 липня, він розпочинає візит до Грузії. Нагадаємо, там учора стартували військові навчання НАТО «Гідний партнер», в яких беруть участь й українські підрозділи. Турне віце-президента США завершиться в Чорногорії, яка недавно стала членом Північноатлантичного альянсу. У середу тут відбудеться саміт Адріатичної хартії, на який до чорногорської столиці Подгориці прибудуть лідери Албанії, Боснії і Герцеговини, Косова, Македонії, Сербії, Словенії і Хорватії.

Світлина АР: прем’єр-міністр Естонії країни Юрі Ратас і віце-президент США Майкл Пенс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply