Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Сподіваємося вагомого внеску Австрії

Автор:

|

Січень 16, 2017

|

Рубрика:

Сподіваємося вагомого внеску Австрії

0116___08--1

У Мінську 16 січня відбулося перше у цьому році засідання Тристоронньої контактної групи. На жаль, воно не внесло прогресу у справу припинення конфлікту на Донбасі. Більше того, з вини офіційної Москви та контрольованих нею сепаратистів він продовжує поглиблюватися. Зокрема, ними було зірвано оголошене напередодні новорічних свят перемир’я. Досі залишається заблокованою робота контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) Золоте.

На своїй сторінці у мережі Facebook  прес-секретар представника України в тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер написала: «Ми наполягаємо на дотриманні всього пакета Мінських угод, в тому числі, і на виході на лінію від 19 вересня 2014 року, включаючи Дебальцеве».

Сторони домовилися провести 18 січня відеоконференцію гуманітарної підгрупи, де продовжиться робота зі звільнення заручників.

Також під час засідання українська сторона привітала початок австрійського головування в ОБСЄ і подякувала Німеччині за успішне виконання нею своєї місії. «Ми сподіваємося, що внесок Австрії в врегулювання ситуації на Донбасі буде серйозним і вагомим», – написала Дарка Оліфер.

На світлині АР – представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply