Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Співпраця з Росією – це взаємодія з шахраями

Автор:

|

Липень 15, 2017

|

Рубрика:

Співпраця з Росією – це взаємодія з шахраями

Так прокоментував міністр закордонних справ Павло Клімкін ситуацію із турбінами Siemens, які всупереч санкціям Євросоюзу опинилися в окупованому Криму. Як відомо, скандал розгорівся минулого тижня, коли агенція Reuters оприлюднила інформацію, що Росія таємно доправила газові турбіни виробництва німецького концерну Siemens до Криму.

А 15 липня сайт ВВС процитував висновок очільника українського зовнішньополітичного відомства, розміщений у мережі Twitter: «Урок для всього відповідального бізнесу: будь-яка співпраця з Росією – це взаємодія з шахраями. Працюємо з цієї нагоди далі». Після цих слів міністр додав гештеґ #Siemens.

Нагадаємо, що європейським компаніям заборонено постачати газове обладнання у Крим через санкції, запроваджені Євросоюзом після того, як Росія у 2014 році анексувала півострів. «Протягом кількох місяців наш клієнт запевняв нас, що постачання до Криму не буде», – твердили раніше у Siemens. Однак компанія «Ростех» не без цинізму заявила, що не закуповувала турбіни для теплової електростанції в Криму безпосередньо у німецької компанії Siemens, а придбала обладнання на вторинному ринку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply