Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Співпраця з Росією є токсичною

Автор:

|

Квітень 24, 2017

|

Рубрика:

Співпраця з Росією є токсичною

Делегація України у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) домагатиметься відставки президента цієї поважної міжнародної інституції Педро Аграмунта. Підставою для цього є його незрозуміла лояльність до Росії, що має вже конкретні прояви. Нещодавно у Сирії побувала делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з президентом Педро Аграмунтом, хоча той не був уповноважений Асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту. А торік Педро Аграмунт виступив з ініціативою повернути російську делегацію до ПАРЄ, звідки вона була вилучена через агресивну політику Кремля.

24 квітня у Страсбурзі розпочала роботу чергова сесія Асамблеї. Народний депутат України і віце-президент ПАРЄ Георгій Логвинський написав на своїй facebook-сторінці: «Вперше бачив Аграмунта настільки пригніченим від того, що його колеги, які вибирали його президентом і не раз піднімали з ним келих вина, раптом виступили не просто з різкою критикою, а застосували жорстокі дипломатичні формулювання. Педро намагався сказати, що Росія скористалася його наївністю, однак я справедливо зауважив, що не «скористалися» а «використали»… Ось так дружба і діалог з російськими друзями завдали сильної шкоди репутації і авторитету Президента. Сподіваюся, після цього випадку бажаючих «дружити» з Росією буде набагато менше».

У коментарі телеканалу «112 Україна» з цього приводу народний депутат від БПП і член української делегації Олексій Гончаренко зауважив, що нема процедури, щоб позбавити посади пана Аграмунта до кінця цього року, і заявмив. «Ми будемо чинити тиск на нього через політичні групи, виступи, щоб, як мінімум, всі відчули, що співпраця з Росією є токсичною».

Світлина: Педро Аграмунт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply