Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Співака Олега Газманова не пустили у Литву

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

Співака Олега Газманова не пустили у Литву

GAZ__1

Про це він повідомив 18 серпня через Іnstagram: «Я в Литві в аеропорту Вільнюса. Не дивлячись на мою шенгенську візу, для якої в шенгенській зоні за правилами ЄС немає меж – мене не випускають з аеропорту. Виявляється, є таємний список небажаних в Литві осіб з Росії». Безперечно, популярний і водночас провладний російський виконавець каже правду, що його не випустили з аеропорту й запропонували повернутися на батьківщину. А ось щодо списку, то сумніваємося у його таємності. Зазвичай, такі рішення приймають прозоро й вони підлягають оприлюдненню.

Свого часу подібний список склали і в Україні. До речі, пан Газманов там теж значиться. На 4-й позиції, перед Йосипом Кобзоном. Отож, якщо когось з них не випустять з Борисполя, то хай не кажуть, що не знали. До речі, небажаними в Україні оголошено також двох відомих кіноакторів – росіянина Михайла Боярського та француза Жерара Депардьє.

На світлині внизу: у вільнюському аеровокзалі Олег Газманов втішився лише тим, що давав автографи і сам себе сфотографувати. Та й то невдало, бо важко впізнати.

GAZ__

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply