Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Спільно протистояти російській агресії

Автор:

|

Червень 09, 2018

|

Рубрика:

Спільно протистояти російській агресії

У Києві у суботу, 9 червня, прийнято рішення про створення міжпарламентської асамблеї України, Молдови і Грузії. Відповідний документ підписали спікери парламентів трьох країн.

Під час спільного брифінгу голова Верховної Ради Андрій Парубій назвав подію «історичною». Він заявив, що всі три країни «відчули на собі російську окупацію», відтак у них є спільні завдання і цілі.

Спікер молдавського парламенту Андріан Канду також вважає, що перед учасниками нової асамблеї стоять майже однакові виклики. Виступаючи на брифінгу він наголосив: «Ось чому для наших країн важливо обмінюватися досвідом і знаннями у пошуку рішень, які були б корисні не для окремо взятої країни, а для наших країн разом».

Відносини з Росією загострені не тільки в України, а й у інших учасників нової асамблеї. Торік у грудні парламент Молдови прийняв поправки до Кодексу про телебачення і радіо, які передбачають заборону на ретрансляцію низки передач з держав, що не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, до числа яких належить і Росія. А наприкінці травня цього року Тбілісі поклав на Москву відповідальність за смерть сотень мирних жителів під час російсько-грузинського військового конфлікту 2008 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply