Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Спільні виклики для України та Грузії

Автор:

|

Липень 18, 2017

|

Рубрика:

Спільні виклики для України та Грузії

Петро Порошенко прибув із триденним візитом до Республіки Грузія. Вівторок, 18 липня, Президент України проведе у Тбілісі. У програмі дня – зустрічі з Президентом Грузії Георгі Маргвелашвілі, Прем’єр-міністром Георгі Квірікашвілі, Спікером Парламенту Іраклі Кобахідзе та грузинськими депутатами, підписання низки двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення стратегічної співпраці між Україною та Грузією.

Під час спільної прес-конференції глав держав за результатами двосторонньої зустрічі Петро Порошенко наголосив, що Україна і Грузія мають багаторічні зв’язки, а нині перед обома державами постали однакові виклики. Його підтримав Георгі Маргвелашвілі: «Загроза для нашої свободи, незалежності і демократії є одна й та сама. І ми нікому не дозволимо диктувати майбутнє нашим великим народам. І це робить нас набагато ближчими».

Сьогодні ж було підписано Декларацію про встановлення стратегічного партнерства між Україною та Грузією. У документі, поміж іншого, передбачено співпрацю в галузяі оборони і безпеки.

Завтра, 19 липня, Петро Порошенко відвідає столицю Автономної Республіки Аджаріа – місто Батумі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply