Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Спільна заява лідерів Нормандської четвірки

Автор:

|

Березень 29, 2018

|

Рубрика:

Спільна заява лідерів Нормандської четвірки

Її виклад оприлюднений у четвер, 29 березня, на офіційному сайті Президента України. У тексті, зокрема, зазначається: «Лідери країн Нормандської четвірки підтверджують їхню відданість імплементації Мінських домовленостей у всіх її вимірах (безпековому, політичному, гуманітарному та соціально-економічному)».

Сказано, що сторони привітали домовленість про поновлення з 30 березня 2018 року режиму припинення вогню з нагоди Великодніх свят. Також згадано проблему звільнення решти заручників за формулою «всіх на всіх» та роботу у зоні конфлікту міжнародних спостерігачів.

Нагадаємо, що переговори у «нормандському форматі» ведуть представники України, Франції, Німеччини та Російської Федерації. Раніше повідомлялося, що Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі домовилася про чергове припинення вогню у зоні бойових дій на період Великодніх Свят, починаючи з 00 годин 01 хвилини за київським часом 30 березня 2018 року. Усі попередні «режими тиші», що оголошувалися на Донбасі, щоразу порушувалися проросійськими бойовиками.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply