Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Спецпрокурор США хоче допитати Дональда Трампа

Автор:

|

Січень 09, 2018

|

Рубрика:

Спецпрокурор США хоче допитати Дональда Трампа

Команда спеціального прокурора Роберта Мюллера, призначеного розслідувати можливе втручання Росії в американські вибори, має намір вислухати президента Сполучених Штатів. Так твердить 9 січня сайт ВВС з посиланням на низку засобів масової інформації, у числі яких названо авторитетні Washington Post, CNN і NBC.

Згідно з вміщеними у них повідомленнями, команда спецпрокурора у своєму розслідуванні рухається швидше, ніж уявляють собі люди, що безпосередньо не залучені у цей процес. Джерела видань також повідомили, що Дональд Трамп не має нічого проти зустрічі з Робертом Мюллером і вважає, що це припинить всі розмови щодо передбачуваної координації дій між його штабом і Кремлем під час виборчої кампанії 2016 року.

Натомість юристи президента начебто всіляко опираються такій особистій зустрічі президента і спецпрокурора. Експерти у галузі кримінального права не забарилися пояснити, що американські слідчі завжди надають значної уваги поведінці людей під час допиту, їх жестам, тону і міміці. Отож, сумнівно, щоб спецпрокурор погодився прийняти написані відповіді на свої запитання замість розмови віч-на-віч.

Світлина: спеціальний прокурор Роберт Мюллер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply