Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 2, 2021

Спецпредставник США приступає до дій

Автор:

|

Серпень 19, 2017

|

Рубрика:

Спецпредставник США приступає до дій

Відомий американський дипломат Курт Волкер після свого призначення Спеціальним представником США на переговорах щодо України ретельно вивчав історію та поточний стан справ у новому для себе дорученні. Зокрема, здійснив візит у зону бойових дій на Донбасі. А зараз, як повідомив 19 серпня сайт «Голосу Америки», приступає безпосередньо до ведення перемовин.

Вже через два дні Курт Волкер прибуде у Мінськ, де назначено його зустріч з представником російського уряду. Кому саме доручить це завдання Кремль, наразі не оголошено. Найімовірніше, переговірником залишиться помічник президента Росії Владислав Сурков, який раніше спілкувався на українську тему з Вікторією Нуланд. Сторони обговорять російсько-українські відносини 21 серпня.

Далі Курт Волкер відвідає Вільнюс, а 23 серпня приєднається у Києві до міністра оборони США Джима Маттіса на зустрічах із українськими високопосадовцями. На порядку денному, як повідомляє сайт Державного департаменту США, – «кроки у дипломатичних переговорах щодо відновлення суверенітету та територіальної ціліності України».

Світлина з сайту «Голосу Америки».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply