Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Спершу повернемо Крим, а потім і Кубань!

Автор:

|

Травень 10, 2017

|

Рубрика:

Спершу повернемо Крим, а потім і Кубань!

У середу, 10 травня, новинарний портал «РБК-Україна» оприлюднив інтерв’ю з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. І з його уст пролунала гучна заява, істеричного реагування на яку Кремля чекаємо з нетерпінням.

Отож кореспондент нагадав, що внаслідок російської агресії проти Грузії у 2008 році було перервано авіасполучення між двома країнами. Однак згодом його поступово відновили. Напрошується запитання – а як буде з аналогічним рішенням України? Відповідь українського міністра цитуємо дослівно: «Я думаю, що ми відновимо авіасполучення з Росією тільки після повернення Криму, сходу України і, сподіваюся, Кубані та інших українських територій, які були захоплені Росією свого часу».

Тут варто нагадати, що Кубань та чималі терени сучасних Курської, Брянської, Воронезької областей Російської Федерації ще на початку ХХ століття були етнічно українською територією. А на початку цього місяця в Інтернеті з’явилася репродукція унікальної мапи України. Вона була колись продемонстрована українським дипломатами на Паризькій мирній конференції 1919 року. На ній і Крим, і Кубань віднесено до складу України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply