Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Союзник ворога – темрява

Автор:

|

Грудень 10, 2017

|

Рубрика:

Союзник ворога – темрява

Зведення прес-центру штабу АТО 10 грудня розповідає, що минулої доби контрольовані Кремлем бандформування 39 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому найбільше виявляли свою злочинну активність під прикриттям темряви. Не припиняють окупанти й застосовування забороненої Мінськими угодами зброї.

На Луганському напрямку це були 120-міліметрові міномети та зенітні установки, з яких обстріляно оборонні укріплення Збройних Сил України, обладнані на підступах до Кримського і Троїцького, а також міномети 82-го калібру (поблизу Зайцевого). На Донецькому напрямку епіцентром напруженості знову став район довкола багатостраждальної Авдіївки. Тут російсько-терористичні війська вели мінометний вогонь по оборонцях шахти Бутівка та Пісків. Нелегко було й тим нашим хлопцям, що безпосередньо в Авдіївці захищають південне передмістя.

Українські підрозділи неодноразово відповідали ворогові на його провокації. У тому числі й вогнем з гранатометів та кулеметів. Втрат у наших лавах, на щастя, учора не було.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply