Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Соціального чиновника затримали на хабарі

Автор:

|

Лютий 17, 2017

|

Рубрика:

Соціального чиновника затримали на хабарі

Керівника Фонду соціального захисту інвалідів при Міністерстві соціальної політики упіймали під час передачі коштів представники Генеральної прокуратури України. Гроші приніс підлеглий з обласного управління Фонду. Сума хабара – 700 тисяч гривень ($26 тисяч), передає «РБК-Україна» з посиланням на facebook-сторінку генерального прокурора Юрія Луценка.

Як зазначається у повідомленні, сума хабара становить 10% від коштів, виділених області на програми соціальної підтримки інвалідів. 17 лютого зловмисника затримали на місці злочину.

За даними Фонду соціального захисту інвалідів, його керівник – Сергій Артюр. Він очолює структуру з 2014 року. Свого часу чиновник отримав Почесну грамоту від Кабінету Міністрів України та був удостоєний звання «Заслужений працівник соціальної сфери». Попри це, на сторінці Юрія Луценка чомусь не вказано ім’я та прізвище особи, яку затримали, а також не названо область, з якої привезли хабар.

Нещодавно, 15 лютого, на хабарі затримали Головного державного інспектора Головного управління Держпраці України в Київській області.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply