Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Солодощі з України, продані за рублі

Автор:

|

Лютий 16, 2018

|

Рубрика:

Солодощі з України, продані за рублі

У п’ятницю, 16 лютого, інтернет-видання «RISE Moldova» оприлюднило журналістське розслідування з прикрими для українських патріотів висновками. Наводимо уривок з тексту: «На тлі обмежень Києвом торгівлі з сепаратистськими регіонами на сході України і анексованим Кримом, українські компанії продовжують заробляти на експорті у Придністров’я, – сепаратистський регіон на сході іншої країни – Молдови. Поміж найбільших відправників товарів у самопроголошену ПМР – українські представництва світових брендів і навіть компанія президента України Петра Порошенка».

Названий й основний бізнес-партнер корпорації «Roshen» – придністровська фірма «Шериф» олігарха Віктора Гушана, якого вважають головним бенефіціаром існування так званої «ПМР». Як доказ, вміщено фотокопію виписки з митної бази даних України.

За підрахунками авторів розслідування, від часу запровадження офіційним Києвом обмежень на торгівлю з окупованими Кримом і ОРДЛО (окремими районами Донецької і Луганської областей), близько трьох сотень українських компаній переключилися на західних сепаратистів і наторгували з так званою «Придністровською молдавською республікою» більш як на $100 мільйонів. Здобутки конкретно корпорації «Roshen» з 2014-го по першу половину 2017-го року оцінено у $3 мільйони.

Наголошено також, що увесь товар відправляли в обхід молдовського контролю прямо у Придністров’я.

Світлина з сайту «RISE Moldova»: продукція «Roshen» у придністровській мережі «Шериф» продається за рублі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply