Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Сьогодні – річниця бою під Крутами

Автор:

|

Січень 29, 2017

|

Рубрика:

Сьогодні – річниця бою під Крутами

Його прийняв 29 січня 1918 року зведений загін київських курсантів, студентів і бійців «Вільного козацтва» загальною чисельністю близько чотирьох сотень осіб. Звитяжні українські патріоти стали на шляху кількох тисяч московських окупантів, очолюваних горезвісним катом Михайлом Муравйовим, що належав до союзної на той час більшовикам партії російських «есерів». Цей бій став символом любові до України і готовності жертвувати собою заради її незалежності.

«Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу», – сказано у Зверненні Президента Петра Порошенко до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут. У тексті проведено паралелі між цими подіями та нинішньою агресивною політикою Росії, яка не може змиритися з існуванням незалежної України і нав’язала нам нову українсько-російську війну.

Глава держави звернувся з нагоди цієї дати до сучасних українських воїнів, які протистоять ворогу з такими словами: «Прийміть щиру вдячність Українського народу за вашу чесну й героїчну щоденну працю. Ми обов’язково переможемо!»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply