Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Сьогодні почався четвертий рік війни

Автор:

|

Квітень 14, 2017

|

Рубрика:

Сьогодні почався четвертий рік війни

Про це у п’ятницю, 14 квітня, нагадав на брифінгу речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Андрій Лисенко. Відлік часу йде від дня оголошення Антитерористичної операції на сході країни. Усього відтоді віддали своє життя за свободу і незалежність рідної Вітчизни 2652 військовослужбовці і працівники Збройних сил України, Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Держприкордонслужби та низки інших державних формувань. 9578 осіб отримали поранення.

А зведення прес-центру АТО, оприлюднене 14 квітня, повідомляє, що попри досягнуті на засіданні Трьохсторонньої контактної групи у Мінську домовленості про Великоднє замирення, російсько-окупаційні війська продовжують обстрілювали позиції українських підрозділів. Загалом минулої доби ворог відкривав вогонь 65 разів. При цьому застосовуючи міномети, гармати, панцерну техніку. Двоє українських військовослужбовців отримали поранення.

На світлині: у третю річницю початку Антитерористичної операції Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак зустрівся з учасниками бойових дій на Донбасі і вручив їм відомчі нагороди.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply