Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Здоров’я Савченко тане на очах. Ситуація критична, – адвокат Полозов

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

Здоров’я Савченко тане на очах. Ситуація критична, – адвокат Полозов

main

Вихід української льотчиці Надії Савченко з сухої голодовки виявився дуже складним, повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Вчорашній день був дуже емоційним. Мі раділи рішенню Надії припинити сухе голодування, хвилювалися під час атаки кремлівських пранкерів, дивувалися з приводу реакції деяких офіційних і не дуже осіб. Але сьогоднішній день приніс нові виклики, про які варто говорити серйозно. Надія Савченко припинила сухе голодування, але вихід з нього відбувається з несподіваними ускладненнями.

Вчора її рвало водою, яку вона пробувала пити. Стан її здоров’я погіршився. Нагадала про себе стара проблема з нирками, загострена сухим голодуванням, яке стало важким стресом для організму. Висока температура, яка не спадає вже кілька днів, є ознакою серйозного запального процесу. Мінімум, який зараз необхідно терміново зробити для Надії Савченко, – це провести повне медичне обстеження”, – написав він.

Також Полозов зазначив, що російських лікарів Савченко до себе не підпускає: “Як каже сама Надія, тут, у Росії старий принцип ГУЛАГу “Не вір, не бійся, не проси” став її кредо”.

Разом з тим, юрист повідомив, що українські медики зараз знаходяться в Ростові-на-Дону. Поки що їм так і не вдалося отримати дозвіл від російської влади на зустріч з Надією. “Мабуть, Лавров дуже глибоко образився на її дії в суді”, – прокоментував адвокат.

“Так чи інакше, Надії Савченко терміново потрібно нормальне медичне обстеження для оцінки її стану здоров’я, визначення потенційних ризиків і правильного виходу з сухого голодування”, – повідомив Полозов.

Крім того, він відмітив, що влада України звернулася до Німеччини з проханням надіслати своїх медиків до Савченко. “Але коли вони зможуть приїхати? А вирішувати цю проблему потрібно терміново. На жаль, російський омбудсмен Памфілова не виявляє активної позиції в цей критичний момент”, – відмітив юрист.

“Всі двері в Росії для Надії зачинені, а Україна зараз нічим не може допомогти бранці. Адвокати не лікарі і не здатні об’єктивно оцінити стан її здоров’я. На мій суб’єктивний погляд, ситуація близька до критичної. Я закликаю всіх небайдужих до долі Надії людей максимально поширити цю заяву, постаратися привернути увагу всіх політиків, чиновників, журналістів, бити на сполох! Здоров’я і життя Надії гаснуть на очах. Час закінчується. І всі ми ніколи собі не пробачимо, якщо…”, – резюмував Полозов.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply