Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Вже відома дата передачі в Гаагу доповіді про військові злочини Росії на території України

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

Вже відома дата передачі в Гаагу доповіді про військові злочини Росії на території України

main

У квітні 2016 року в Гаагу буде передана доповідь «Російські військові злочини на Сході України в 2014 році». Про це розповіла одна з авторів цього документу депутат партії «Право і справедливість» польського Сейму Малгожата Госевська.

5 квітня – дата, коли доповідь має бути передана в гаазький трибунал. Інші країни Європи також будуть ознайомлені з документом.

За словами пані Госевської, у цій доповіді міститься докладна інформація, що доводить військові злочини, які вчинила Російська Федерація на території східної України. У документі буде повний список досьє на військових злочинців.

Депутат уточнює: «Доповідь – це лише частина інформації, але ми готові запропонувати повні свідчення конкретних людей – жертв цих злочинів, у яких є імена і прізвища. Ми також склали досьє на військових злочинців. Сподіваюся, що Гаазький трибунал оголосить їх в розшук і покарає».

Доклад має на меті виконання певних цілей. З одного боку, дати можливість розповісти простим людям про жахіття військових злочинів, які відбуваються в ХХІ ст. на території Європи. З іншої – притягнути до відповідальності злочинців, не залишити їх вчинки безкарними. Хоча для створення цієї доповіді було витрачено багато зусиль та часу, проте вона буде корисна для всіх.

«Насамперед ми хотіли почути жертв. Надати їм можливість висловитись і потім представити їх свідчення громадськості і суду. Крім того, ми хотіли показати злочинців. В нас є докази їх звірств. Ми хочемо, щоб ці люди розуміли, що їм не вдасться уникнути покарання. Ми всі бачимо, оцінюємо і свого часу вони понесуть кару. У військових злочинів немає терміну давності. Завдяки доповіді та зібраним у ній доказам, ми хочемо показати світу, європейським політикам, хто за цим всім стоїть. Це Росія. Це не якісь дикі банди, що блукають по Донбасу», – пояснює одна з упорядників доповіді.

Автори вважають, що документ повинен набути найбільшого розголосу. Для цього з ним потрібно виступити в Верховній Раді України. Про це є вже певні домовленості. «Сподіваюся, що в найближчій перспективі ми можемо представити наші матеріали і в українській Верховній Раді. У нас вже є попередні запрошення», – заявила Госевська. Але найбільш бажаним є оприлюднення цієї доповіді у російській Держдумі, адже не існує «вічних тоталітарних систем». І всі, навіть російський народ, мають право знати про злочини Кремлю.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply