Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

В Україні діють близько восьми ПВК

Автор:

|

Квітень 15, 2021

|

Рубрика:

В Україні діють близько восьми ПВК
Найманці російської ПВК «Ваґнер» воюють у різних куточках світу, в т. ч. в Україні

В Україні зараз працюють близько восьми приватних військових компаній (ПВК). Свою діяльність вони намагаються не розкривати, але правоохоронці про них знають. Джерело інформаційної агенції «РБК-Україна» повідомило, що ПВК, які з’являються, тут же фіксує поліція, але їхня кількість трохи перебільшена. «Як тільки з’являються незаконні воєнізовані формування, як у випадку із Семеном Семенченком, вони потрапляють у поле зору спецслужб. Там готують «спеців» для участі в бойових операціях, торгівлі зброєю тощо. Це все незаконно. Тоді як охоронні фірми, які називають себе ПВК, навіть не можуть використовувати зброю, хіба гладкоствольну. Відтак дещо перебільшують свою вагу», — розповів інформатор.
Він додав, що легалізація ПВК матиме для України «неґативні наслідки». «У будь-якому випадку, силові органи не хочуть втратити, грубо кажучи, монополію на насильство», — резюмував співрозмовник аґенції.
Як повідомляв «Міст», колишнього командира батальйону «Донбас» Семена Семенченка звинуватили в організації ПВК і запроторили за ґрати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply