Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Уряд запропонує Раді легалізувати одностатеві та різностатеві партнерства

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

Уряд запропонує Раді легалізувати одностатеві та різностатеві партнерства

main

Одностатеві та різностатеві партнерства планують легалізувати на законному рівні. Невдовзі кабмін підготує такий законопроект та запропонує його народним депутатам.

Кабінет міністрів України вже затвердив план дій стосовно розробки та втілення Національної стратегії у області прав людини на період до 2020 року. Дане розпорядження на 300 сторінках від 23 листопада 2015 р. № 1393-р було оприлюднене на Урядовому порталі сьогодні, 11 березня.

Згідно з цим документом, в Україні заплановано “створення ефективної системи запобігання та протидії дискримінації”. Одним із пунктів плану передбачено розробку до II кварталу 2017 р. “законопроекту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства різностатевих та одностатевих пар із врахуванням майнових і немайнових прав, серед яких володіння і успадкування майна, утримання одного партнера іншим у разі непрацездатності, а також конституційне право не свідчити проти свого партнера”. Також слід нагадати, що 12 листопада 2015 року Верховною Радою України було додано поправки до Кодексу законів про працю, що забороняють дискримінацію за будь-якою ознакою у сфері праці.

Прийняття даної поправки супроводжувалося скандалом. Також спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що не буде підтримувати одностатеві шлюби: “Ми виступаємо за сімейні цінності, а я чую якісь фейки, які стверджують, що в Україні можуть дозволити будь-які одностатеві шлюби. Не дай Бог, щоб це відбулося. Ми ніколи не будемо цього підтримувати “, – сказав голова Верховної Ради.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply