Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Сніг наказує машинам: «Стояти!»

Автор:

|

Січень 06, 2017

|

Рубрика:

Сніг наказує машинам: «Стояти!»

0103___10-2

Погода у південних областях України зіпсувалася настільки, що керувати автомобілем дуже складно, а часом взагалі неможливо. Різко зросла небезпека аварій. І вони таки трапляються щораз частіше. Щоб цьому запобігти доводиться вдаватися до непопулярних заборон.

6 січня з 8-ї години за Київським часом тимчасово обмежено рух вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів на дорогах загального користування державного значення у Миколаївській області. До подібних заходів, скоріш за все, вдадуться і у сусідній Херсонщині. Синоптики прогнозують сильні снігопади. Товщина снігового покрову сягне 35 см, швидкість вітру посилиться до 15-20 метрів на секунду. Це викличе тривалі хуртовини, снігові замети. Ще очікують ожеледі.  Тому в’їзд вантажного транспорту до міста Херсона буде закритий. Об’їздним шляхом машини прямуватимуть у місця стоянок, де зможуть перечекати негоду. Напередодні «Укравтодор» обмежив рух великовагового і великогабаритного транспорту в Одеській області.

Обласні державні адміністрації та обласні служби автомобільних доріг отримали з Києва дозвіл самостійно, без попереднього узгодження, перекривати дороги на випадок надзвичайної ситуації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply