Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

На Нобелівську премію миру пропонують висунути Надію Савченко

Автор:

|

Березень 13, 2016

|

Рубрика:

На Нобелівську премію миру пропонують висунути Надію Савченко

2594304 26.03.2015 Украинская летчица Надежда Савченко, обвиняемая в причастности к убийству российских журналистов, на заседании по рассмотрению жалобы на постановление следователя об объединения двух уголовных дел против Н.Савченко в единое производство, в Басманном суде Москвы. Михаил Воскресенский/РИА Новости

Українська льотчиця і народний депутат України Надія Савченко заслуговує на висування її кандидатури на отримання Нобелівської премії миру за досягнення в галузі боротьби за мир.

Це нова петиція, що з’явилась на сайті президента України. Автори прохання звертаються до Петра Порошенка з ідеєю особистого сприяння виставлення кандидатури українки Надії Савченко для здобуття Нобелівської премії миру.

На сайті можна прочитати: «Враховуючи незаперечні заслуги Героя України Надії Савченко перед нашою державою, її внесок у боротьбу за мир як на місцевому, так і на глобальному рівні, її безпрецедентний вчинок, який став прикладом мужності не тільки для українців, а й інших народів світу, і з огляду на необхідність формування позитивного іміджу нашої країни за кордоном, закликаємо вас, Петро Олексійович, особисто посприяти висуненню Надії Савченко на Нобелівську премію миру».

Зареєстрована петиція на сайті 9 березня. На протязі 90 днів, поки петиція буде активна, кожний охочий зможе за неї проголосувати. Щоб петицію розглянув президент України, потрібно набрати 25 тисяч голосів. У разі недостатньої кількості підписів у визначений термін вона буде автоматично анульована.

За цю пропозицію проголосувало вже біля 100 чоловік. Прогнозується, враховуючи популярність Надії Савченко в українському суспільстві, що петиція зможе подолати встановлений граничний бар’єр у найкоротший термін.

Враховуючи, що Нобелівська премія є одна з найпрестижніших у світі нагород, що вручається кожний рік за досягнення у науці, літературі та суспільній діяльності, то в разі присудження її Савченко, України отримає велику кількість дивідендів. Лишається лише одна вимога, яка не залежить від української сторони. Номінант на премію повинен бути живим.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply