Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

МВС України просить не нападати на російські диппредставництва

Автор:

|

Березень 12, 2016

|

Рубрика:

МВС України просить не нападати на російські диппредставництва

main

Міністерство внутрішніх справ осуджує акти вандалізму по відношенню до окремих дипломатичних і консульських установ Російської Федерації в Україні. Це зазначено в заяві, зробленій прес-службою відомства 11 березня.

«Міністерство внутрішніх справ категорично засуджує такі дії, громадяни, відповідальні за них, мають бути покарані згідно законодавству нашої країни», – відзначено в офіційному коментарі.

Міністерство внутрішніх справ нагадує, що охорона закордонних дипломатичних і консульських установ є міжнародним зобов’язанням Української держави.

«Будь-яке посягання на їх недоторканність вважається посяганням на міжнародний авторитет України і її міжнародно-правові зобов’язання», – написано в заяві.

У Міністерстві внутрішніх справ наголошують, що поділяють справедливе невдоволення суспільства, спровоковане збройною агресією Російської Федерації загалом і її протиправними діями по відношенню до незаконно утримуваних громадян України.

При тому співробітники відомства вважають неприпустимими незаконні дії по відношенню до дипломатичних установ і зазначають, що «насильство по відношенню до дипломатів ні в якому разі не може бути гідною відповіддю на свавілля Москви».

У Міністерстві внутрішніх справ нагадують, що подібні дії також негативно відбиваються на безпеці дипломатів України, які обороняють в даний час інтереси громадян Української держави на території Російської Федерації.

«У зв’язку з цим закликаємо суспільство утриматися від дій, які мають провокаційний характер, і висловлювати власну громадянську позицію виключно шляхом, дозволеним чинним законодавством Української держави», – написано в заяві.

Нагадаємо, після оголошення Надією Савченко сухої голодовки по території України пройшла хвиля акцій протесту проти її незаконного утримання в Російській Федерації.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply