Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Хлопець з Донбасу докоряє Президентові України

Автор:

|

Квітень 06, 2016

|

Рубрика:

Хлопець з Донбасу докоряє Президентові України
Єгор Фірсов

Єгор Фірсов

Миколу Томенка і Єгора Фірсова депутатських мандатів позбавили одним рішенням, а от свою образу вони висловили різними методами. Перший взявся організовувати громадський рух «Рідна країна». Другий написав і оприлюднив відкритого листа до Президента України. Зауважимо, дуже гострого листа. Зокрема, у тексті міститься докір Петрові Порошенку. Мовляв, він веде Україну на черговий захід до нових вуличних протестів. І все, що відбувається сьогодні – це похмуре дежа вю.

«Я сам з Донбасу, – звертається автор до гаранта Конституції, –  і ви прекрасно знаєте, як до нас, представників патріотичних сил, єврооптимістів, ставилося населення сходу в 2014 році. У нас був шанс це виправити. Показати людям, що ми прийшли працювати і готові жити по-новому. Ми могли справді почати реформи, і тоді люди повірили б нам і остаточно розчарувалися у представниках команди Януковича. Але ви втратили цей шанс. Змінилися тільки прізвища тих, хто став займатися рейдерством, віджиманням чужого бізнесу, дерибаном фінансових потоків, розпилами і відкатами. А методи залишилися ті ж».

Можна як завгодно оцінювати діяльність народного депутата Єгора Фірсова, але в цих словах чується непідробний біль. Тільки який, за себе чи за Україну?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply