Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

«Сміттєве» голодування довело до лікарні

Автор:

|

Червень 24, 2017

|

Рубрика:

«Сміттєве» голодування довело до лікарні

Голова парламентської фракції партії «Самопоміч» Олег Березюк оголосив, що разом із однопартійцем Тарасом Пастухом закінчує голодування. А от віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка теж брала участь у цій акції під адміністрацією Президента, 24 червня забрала «швидка» допомога. Лікарі назвали одразу кілька діагнозів – низький рівень цукру у крові, гіпоглікемія, брадикардія, гіпотонія, а також оперізуючі болі в животі із підозрою на панкреатит. Нагадаємо, що нардепи від «Самопомочі» оголосили голодування з вимогою врегулювати вивезення сміття зі Львова.

Отож, Оксану Сироїд шпиталізували. А Олег Березюк збирається до Львова, де завтра, ймовірно, проведуть віче на сміттєву тему. Наскільки багато людей зійдеться, сказати важко. Бо обласна влада вже виконує свої обіцянки і почала замість міської звільняти Львів від сміття. За вчорашній робочий день вивезли 270 тонн з майже 12 тисяч, що нагромадилися.

А ще 24 червня мера Львова Андрій Садовий поскаржився, що спеціально їздив до Києва, щоб зустрітися з очільниками держави, але не зміг. З Петром Порошенком, правда, хоч телефоном поспілкувався. А прем’єр-міністр Володимир Гройсман дзвінок проігнорував, на СМС-повідомлення не відповів.

Світлини: «голодувальники» і група підтримки на Банковій (вгорі), «швидка» допомога забирає Оксану Сироїд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply