Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

«Смерть Сталіна» обійшла заборону

Автор:

|

Січень 25, 2018

|

Рубрика:

«Смерть Сталіна» обійшла заборону

Резонансну британську кінокомедію, незважаючи на відкликання Міністерством культури Росії прокатного посвідчення, таки показали у московському кінотеатрі «Піонер». Демонстрування стрічки режисера Армандо Януччі «Смерть Сталіна» розпочалося у четвер, 25 січня, о 16:50, як і було зазначено у квитках. Деякі глядачі фотографувалися з ними, адже ті можуть стати рідкістю, якщо надалі фільм справді заборонять.

Втім, цього разу жодних проблем не виникло, протестувальників проти сатиричного зображення Йосипа Сталіна та інших радянських лідерів під приміщенням кінотеатру не було. Російська служба ВВС наводить враження глядача старшого віку, який сказав після сеансу, що навіть сталініста цей фільм не образить. Були й такі, що спеціально сходили подивитися комедію, почувши про заборону.

Прокатне посвідчення є документом, без якого кінотеатри в Росії не мають права демонструвати фільми. Чому знайшлися сміливці, що зігнорували це, наразі встановити не вдалося. Власник «Піонера» ​​мільярдер Олександр Мамут на запитання кореспондента ВВС відповів, що він «не директор кінотеатру».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply