Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Слово Петра Порошенка до українського народу

Автор:

|

Січень 01, 2017

|

Рубрика:

Слово Петра Порошенка до українського народу

0101___01-1

За традицією в остання хвилини року, що відходив, Президент України звернувся з телевізійних екранів до усіх громадян держави. Він нагадав про ще недавні скрутні часи, про ворожість Росії, про ті труднощі, які доводиться долати. І наголосив, що приводів для оптимізму стало більше, ніж рік тому. Вдалося відновити економічне зростання, зміцнено обороноздатність, вперше в історії не купили жодного кубометра газу із Росії. Була перемога Джамали на Євробаченні, медалі паралімпійців і олімпійців у Ріо-де-Жанейро, успіхи боксерів.

Глава держави наголосив на особливості 2017-року. Адже надходить століття Української національної революції. «Та тоді українці, замість того, щоби згуртуватися проти зовнішніх загроз, воювали між собою. І зараз, якщо не зробити висновків, бездумне політичне протистояння може легко повернути економіку назад, в піке. Політику – занурити в анархію. А країну – зробити здобиччю агресора», – сказав Президент. І закликав не забувати найважливіші уроки історії. З теплими словами Петро Порошенко звернувся до українських воїнів, яких назвав земними ангелами-охоронцями, також привітав наших співгромадян на тимчасово окупованих територіях.

І побажав усім і кожному миру, перемоги, щастя, добробуту. Повний текст привітання, а також його відеозапис можна переглянути на офіційному сайті president.gov.ua.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply