Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Слідство у справі Надії Савченко завершено

Автор:

|

Серпень 02, 2018

|

Рубрика:

Слідство у справі Надії Савченко завершено

Про це заявив на брифінгу у четвер, 2 серпня, генеральний прокурор Юрій Луценко. Це ж стосується і справи керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана. За словами генпрокурора, отримано усі необхідні докази, щоб довести вину підозрюваних. Зараз почався етап їх ознайомлення з матеріалами слідства. Справа налічує 10 томів. Юрій Луценко вважає, що ще цього року може розпочатися суд.

Нагадаємо, що Надії Савченко та Володимиру Рубану інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації інезаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Надія Савченко, яку затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв з неї депутатську недоторканність, відкидає усі звинувачення. Вона твердить, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу і таким чином висміяти її.

Світлина: Надія Савченко відвідувала Володимира Рубана, якого затримали першим.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply