Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Слід отруєння Скрипалів веде у Кремль

Автор:

|

Січень 07, 2019

|

Рубрика:

Слід отруєння Скрипалів веде у Кремль

Інтернет-видання «Радіо Свобода» з посиланням на газету «The Telegraph», повідомляє у понеділок, 7 січня: «Британська влада впевнена, що знає «все, що варто знати» про отруєння колишнього працівника російської військової розвідки Сергія Скрипаля, в тому числі і про роль Володимира Путіна в організації замаху». Як стверджується, мережа агентів російського Головного розвідувального управління (ГРУ), що стоїть за замахом на родину Скрипалів, розкрита, ліквідована і в найближчі кілька років уже не загрожує Великій Британії.

Завдяки масштабному розслідування, здійсненому британською владою, деталі змови відомі, встановлені агенти російських спецслужб, які вчинили напад у Солсбері, пише «The Telegraph». Проте, Лондон побоюється, що Москва може створити нову шпигунську мережу, тепер уже під керівництвом Служби зовнішньої розвідки.

Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні 4 березня з допомогою нервово-паралітичної речовини «Новичок», розробка якої велася ще в Радянському Союзі. За даними британської влади, замах вчинили два агента російської військової розвідки, відомі під іменами Олександр Петров і Руслан Бошіров. Лондон стверджує, що замах організував Кремль. Москва звинувачення відкидає.

Світлина з камер спостереження: підозрювані в замаху агенти російської військової розвідки Олександр Петров і Руслан Бошіров.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply