Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Слава Україні, слава Канаді!

Автор:

|

Серпень 01, 2018

|

Рубрика:

Слава Україні, слава Канаді!

У середу, 1 серпня, минає рік, відколи почала діяти Угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою. Вітаючи громадян обох держав з цією датою, перший віце-прем’єр України Степан Кубів наводить у мережі Facebook промовисті статистичні дані, які свідчать, наскільки плідним виявився цей перший рік вільної торгівлі.

Двосторонній товарооборот у 2017 році зріс на 42%, в тому числі експорт українських товарів до Канади – на 74,4%. За 5 місяців цього року наш експорт зріс ще на 37,1%. Канадські інвестиції з початку 2018 року зросли на $4,7 млн. 31% з цих коштіва спрямовано у промисловість.

Підприємства та установи України і Канади розпочали співпрацю з метою налагодження виробництва запасних частин та комплектуючих виробів для аерокосмічної та авіаційної промисловості. Є також спільні проекти у сфері обслуговування повітряних суден, розробки ІТ-продуктів для аерокосмічної галузі, включаючи тренінгові центри для пілотів.

Свій пост Степан Кубів завершив такими словами: «Слава Україні! Слава Канаді!»

Архівна світлина: перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд (нині вона – міністр закордонних справ) підписують Угоду про вільну торгівлю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply