Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Слава Богу всі живі!

Автор:

|

Серпень 15, 2016

|

Рубрика:

Слава Богу всі живі!

ATO

Ці слова для заголовку взяті з повідомлення, яке виставив у понеділок, 15 серпня, на своїй facebook-сторінці офіцер 37-го окремого мотопіхотного батальйону Олексій Петров. Його текст настільки виразно передає настрій наших хлопців там, на передовій, що його варто процитувати.

«Нічка видалася пристрасна. Все за класикою. Викотилася САУшка ординська, відпрацювала по нас, хвостиком крутнула і ад’ю. Цивільним відвантажили подарунків до медового Спаса, ну, і нам дісталося трошки. Слава Богу всі живі». А ще автор посту із захватом пише про головну санітарку Вогник. І пишається своїми побратимами: «Не здригнулися і не змилися в бліндажі про всяк випадок. До останнього сиділи «на зв’язку», забезпечуючи управління підрозділами і, окрім цього, виконали всі поставлені завдання!». Світлину, яку ми вміщуємо, теж взято з facebook-сторінки офіцера. Очевидно, це саме ті хлопці, що не здригнулися. Хай і надалі береже їх Господь!

А із зведення прес-центру штабу АТО станом 15 серпня дізнаємося, що проросійські бандформування минулої доби застосовували артилерію на кількох ділянках лінії розмежування. У тім числі й вели обстріл з самохідної артилерійської установки (САУ). Загалом окупанти відкривали вогонь 64 рази. На їхніх позиціях помічено панцерну техніку та снайперів.

Була спроба захопити укріплення українських армійців, розташоване поблизу Новоолександрівки. Ворожа диверсійно-розвідувальна група незначної чисельності прокрадалася  з населеного пункту Калинове. Підійшовши метрів на сто, терористи відкрили вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецькоі зброі. Після 20-хвилинного бою супротивних відступив. При цьому зазнав втрат.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply