Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

СКУ закликає українців всього світу взяти участь в голосуванні у другому турі

Автор:

|

Квітень 18, 2019

|

Рубрика:

СКУ  закликає українців всього світу взяти участь в голосуванні  у другому турі
Павло Ґрод – Президент Світового конгресу українців

Світовий Конґрес Українців (СКУ) звернувся до українців всього світу із закликом взяти участь у другому турі президентських виборів в Україні та підтримати ініціативу #Голосуйте! Про це повідомляється на сайті СКУ.

«Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українців у діаспорі, громадян україни та друзів України підтримати ініціативу #Голосуйте!, спрямовану на підвищення активності виборців в Україні та за кордоном 21 квітня 2019 р. під час другого туру президентських виборів в Україні», – йдеться у повідомленні. Зазначається, що цьогорічні вибори президента України проводяться у надзвичайних умовах, оскільки українці захищають свою свободу і територіальну цілісність від військової агресії Росії, будуючи суверенну, економічно життєздатну і демократичну державу. Тому СКУ звертається до всіх громадян України, включно з громадянами, що проживають за кордоном, підтримати демократичний процес розбудови України шляхом голосування.

Підтримати ініціативу #Голосуйте! можна у Facebook та Twitter наступним чином. Треба роздрукувати постер під назвою «#Голосуйте!», доступний тут. Сфотографуватися із ним. Далі виставити допис з даним фото у себе в соціальних мережах із гештегом #Голосуйте! Потім зробити тег у дописі не менше як до трьох друзів, подати лінк на цей пост та передати їм естафету для продовження флешмобу.

Список усіх виборчих дільниць за межами України доступний на https://mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2520

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply