Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Скорботна і зворушлива акція у Гаазі

Автор:

|

Червень 09, 2018

|

Рубрика:

Скорботна і зворушлива акція у Гаазі

Її організували у суботу, 9 червня, родичі загиблих внаслідок катастрофи над Донбасом малазійського «Боїнга». Вони розставили біля посольства Росії у Нідерландах 298 білих стільців. Рівно стільки життів обірвав постріл зенітно-ракетного комплексу «Бук» у липні 2014 року.

Перед першим рядом встановили табличку з написом Justice for MH17 («Справедливість для MH17»). На кожен порожній стілець поклали по червоній троянді в пам’ять про загиблих.

Наприкінці травня влада Нідерландів офіційно звинуватила Росію у причетності до загибелі малазійського літака над Донбасом. У заяві на сайті уряду Нідерландів відзначається, що Москва відповідальна за розміщення на підконтрольній сепаратистам території зенітно-ракетного комплексу «Бук», з якого був збитий лайнер.

Раніше представники Міжнародної слідчої групи заявили, що мають у своєму розпорядженні докази того, що «Боїнг» був збитий з установки «Бук», приписаної до 53-ї зенітно-ракетної бригади російських Збройних сил. Однак Москва продовжує відкидати навіть беззаперечні факти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply