Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Складна доля винаходу інженера Рудольфа Дізеля

Автор:

|

Травень 23, 2018

|

Рубрика:

Складна доля винаходу інженера Рудольфа Дізеля

Як стало відомо у середу, 23 травня, влада міста Гамбурга вирішила закрити дві ділянки для проїзду легкових і вантажних автомобілів з дизельними двигунами, що не відповідають сучасним нормам вихлопу шкідливих речовин. До таких заходів у Німеччині вдалися вперше.

Обмеження наберуть чинності 31 травня. Але відповідні попередження і дорожні знаки вже встановлено. Під заборону в Гамбурзі підпадуть близько 170 тисяч легковиків. Втім, як і в кожного правила, є тут і винятки. Обмеження не стосується людей, що живуть на якійсь із цих ділянок, і їх гостей, а також таксі й автомобілів технічних і рятувальних служб.

У лютому Федеральний адміністративний суд у Лейпцигу дозволив владі міст Німеччини забороняти в’їзд дизельних машин з метою знизити вміст оксидів азоту в повітрі, яке в багатьох містах ФРН перевищує встановлені в у Євросоюзі норми. А цього місяця комісар ЄС з питань екології та рибного виловлення Кармену Велла повідомив, що Єврокомісія має намір подати в суд Євросоюзу позов проти Німеччини і ще п’яти країн за недотримання ними норм забруднення повітря.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply