Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Скільки в Україні біженців і заробітчан

Автор:

|

Січень 02, 2019

|

Рубрика:

Скільки в Україні біженців і заробітчан

Міністерство соціальної політики України повідомило, що станом на понеділок, 2 січня, число зареєстрованих внутрішніх переселенців з Криму та Донбасу становить 1 млн 512 тис. 435 осіб. Це встановлено за даними, що їх надали структурні підрозділи соціального захисту населення обласних і Київської міської державних адміністрацій.

Як відомо, після анексії Росією Криму в березні 2014 року і початку у квітні того ж року ворожої інтервенції на Донбасі, з’явилася велика кількість біженців з Кримського півострова та окремих районів Донецької і Луганської областей. Державою передбачено низку заходів з метою підтримки людей, яких лиха доля змусила покинути рідні домівки. Однак у цьому повідомленні Мінсоцполітики не було вказано, скільки саме сімей перебуває на обліку і яку суму передбаченої грошової допомоги їм вже виплачено.

Раніше відомство спростувало оприлюднені низкою ЗМІ дані про те, що з України вже виїхало 12 мільйонів заробітчан. Насправді за кордоном на заробітках постійно перебуває 3 мільйони 200 тисяч наших співгромадян. При цьому уточнено, що явище трудової міграції перебуває у русі. Тобто, одні виїжджають, інші повертаються. І у цьому процесі беруть участь 7 – 9 мільйонів осіб на рік.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply