Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Скільки часу працює в Україні Войцех Бальчун?

Автор:

|

Січень 28, 2017

|

Рубрика:

Скільки часу працює в Україні Войцех Бальчун?

«Який найпростіший спосіб завоювати серце українця? – запитує 28 січня на своїй facebook-сторінці член громадського Люстраційного комітету Карл Волох. І сам же ж і відповідає. – Досить бути іноземцем і оголосити, що в Україні всі крадуть. Після цього у вас надовго встановиться репутація антикорупціонера і реформатора, а будь-яка людина, що посміє вас критикувати, буде оголошена ретроградом і хабарником».

Ці слова стосуються конкретної особи – Войцеха Бальчуна головаи правління «Укрзалізниці». Він за великі гроші був найнятий на цю посаду 6 червня 2016 року. Минуло понад пів року, однак важко сказати як він ці гроші відпрацював. Карл Волох вважає, що польський менеджер і музикант взагалі мало в Україні працював. І наводить красномовний документ, який свідчить про аж надто часті поїздки пана Бальчуна за межі України. Ось і сьогодні, як твердить Карл Волох, головний український залізничник перебуває у Польщі. Розуміємо, для нього вона є батьківщиною. Але для нас це – закордонна держава.

А ще Карл Волох радить загляньте на офіційну польську сторінку Войцеха Бальчуна і ознайомтеся з графіком його концертів.

Світлини: вгорі – Войцех Бальчун, внизу – перелік його поїздок за межі України.

About Author

news

  • Олег Иванович

    Порохоботы стараются…