Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Скандально відомого суддю упіймали на хабарі

Автор:

|

Серпень 10, 2016

|

Рубрика:

Скандально відомого суддю упіймали на хабарі

чаус-2

У середу, 10 серпня, на запитання інтернет-видання «Українська правда» у Дніпровському районному суді міста Києва відповіли, що з суддею Миколою Чаусом сьогодні спілкувалися, він прийде на роботу, однак затримується. Більше того, у нього на той день заплановано до розгляду справи. Ця новина стала великою несподіванкою, оскільки напередодні вночі Миколу Чауса затримали на хабарі у $150 тис. дол. Таке повідомлення оприлюднив у мережі Facebook керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП ) Назар Холодницький .

Втім, дивуватися не варто. Тут сталася легка неточність у термінах. Правильніше було сказати, що фігуранта не затримали, а упіймали на хабарі. Зняти недоторканність з судді вправі лише Верховна Рада. А у неї зараз канікулярний період. САП має намір оголосити про підозру пану Чаусу в четвер. Далі звернеться до Верховного суду, щоб розпочати процедуру позбавлення недоторканності.

Нагадаємо, що Микола Чаус вів багато резонансних справ. Зокрема, проти Автомайдану. Входив у список на люстрацію Мін’юсту, але далі продовжував працювати суддею. А тепер упійманий на великому хабарі. На місці передачі грошей вилучено речовий доказ. Це скляна банка, заповнена банкнотами.

На світлинах: вгорі – Микола Чаус, внизу – те, що йому принесли.

банка2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply